Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Передвиборчий
2009-06-16 13:25:00

Передвиборчий "туман” від прем”єрки

Сьогоді з самого ранку до секретаріату Чернігівської обласної організації Єдиного Центру телефонують люди, висловлюючи свої враження про черговий PR-хід прем”єрки на телеканалі ICTV у програмі “Свобода слова” та прохаючи прокоментувати виступ Юлії Тимошенко з позиції Єдиного Центру.

Відповідаючи на їх запитання, керівник секретаріату Чернігівської обласної організації Єдиного Центру Ярослав Андрієнко зазначив:

- Учора Прем”єр-Міністр України знову виступила у своїй звичній манері і знову  звинуватила всіх: Ющенка, Януковича... Фірташа, не дійшла лише до Президента РФ, який теж їй уже, на мою думку, заважає, адже треба платити за газ. Мене вже не дивують слова, що говорить прем”єрка на адресу Президента та її опонентів на президенських виборах. Зрозуміло, що сьогодні без різких заяв та закручення якоїсь політичної інтриги, яка в черговий раз затуманить мізки виборців, прем”єрці не можна. Тому і лунають із її вуст заяви щодо технічних кандидатів Віктора Януковича (Віктора Ющенка та Арсенія Яценюка). Про таку широку фантазію леді Ю., мабуть, мріяв всесвітньовідомий казкар Андерсен.

Як на мене, такими заявами Юлія Тимошенко хоче хоча б зберегти свій падаючий рейтинг.

Мені не зрозуміло, чому прем”єрка не хоче усвідомити, що тільки з покращенням економічних показників, добробуту людей можливе підняття рейтингу людини, яка займає  посаду Прем”єр-Міністра України. Адже у своєму  виступі прем”єрка  так і не дала відповіді на поставлене журналістами запитання про реальний стан економіки в нашій державі - вона красиво промовчала про спад виробництва на 31%,  про те, як була погашена заборгованість за газ перед РФ. І зрозуміло чому. Це аж ніяк не на руку кандидату на президентську посаду.

На запитання, кого ж підтримає Єдиний Центр на президентських виборах, Ярослав Андрієнко відповів:

- Це питання вирішить З”їзд Партії. Єдиний Центр як самодостатня партія, яка має розгалуджені структури в кожному регіоні України,  може сьогодні самостійно йти на парламентські вибори і видвинути свого кандидата на президентські вибори. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"