Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Політична реклама: “за” і “проти”
2009-10-06 09:58:00

Політична реклама: “за” і “проти”

“До початку президентських виборів залишилося небагато часу, проте, судячи по рекламі, розміщеній на біл-бордах, які вже з червня засіяли різноманітними кольорами і відтінками, виборча гонка розпочалася, - зазначив керівник секретаріату Чернігівської обласної організації Єдиного Центру Ярослав Андрієнко.

Виборчі штаби кандидатів на президентську посаду, не шкодуючи коштів, викидають мільйони, аби прорекламувати своїх лідерів, незважаючи на те, що експерти стверджують, ніби-то вплив від цих кампаній на свідомість людини не значний. Та й самі кандидати не відмовляються від нагоди “засвітитися” перед виборцем (в позитивно чи негативно форматі, однак з думкою: “мене побачать, про мене заговорять”).

Тому й бачимо різні кумедні сюжети на зразок “Вон працює...”, “... ефективний лідер з ним ВОНА запрацює” і т.п.

За останні  роки обіцянок на  зразок “ВОНА запрацює...” було багато і кожен із нас пам”ятає, з чиїх уст вони звучали (а обіцяли ті ж самі українські політики, чиї обличчя й нині звертаються до виборців з телеекранів, біл-бордів і т.п.), проте нині виборці — політично грамотні і самими лише обіцянками їх не візьмеш, потрібно за свої слова відповідати.

Дивлячись на все це, хочеться, щоб до влади прийшли такі політики, які б прийняли закон про заборону політичної реклами, яка не лише зомбує простих людей, а й дратує, особливо в умовах економічної кризи. Може, тоді хоча б частина коштів, що витрачаються на рекламу, буде використана на розв”язання проблем  українських громадян.

Що ж сьогодні пропонує Єдиний Центр?
Він звертається до політиків через біл-борди з питаннями, які вони самі собі не можуть (а, може, й не хочуть) задати, адже відповідь на них очевидна”.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"