Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Приходько: Влада має бути професійною
2010-02-26 12:01:00

Приходько: Влада має бути професійною

Головне, щоб до влади на усіх рівнях прийшли професійні, відповідальні, високваліфіковані фахівці, а не випадкові люди, які одержали посаду за партійною приналежністю чи іншими ознаками. Так прокоментував кадрові зміни, які розпочав новий Президент України В.Янукович, голова Чернігівської обласної організації Єдиного Центру Володимир Приходько.

На думку політика, саме  виважена, прагматична політика Президента у кадрових призначеннях,  якісне оновлення державного апарату  – є один із важливих чинників підвищення ефективності роботи представників виконавчої влади як на місцевих рівнях, так і в державі вцілому.  

«Це дасть можливість у нелегкий для нашої країни час реалізовувати в державі, яка останнім часом виснажена фінансово-економічною та політичною кризами, дієві програми з прискорення розвитку економіки, зростання добробуту населення, зміцнення національної державності та консолідації громадянського суспільства. До цього спонукають інтереси України, інтереси людей та новітня політична історія», - переконаний Володимир Приходько.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"