Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Андрієнко: Єдиний Центр має свою чітку позицію, залишаючись однією з державницьких партій
2010-03-25 10:53:00

Андрієнко: Єдиний Центр має свою чітку позицію, залишаючись однією з державницьких партій

Багато людей телефонує до офісу секретаріату Чернігівської обласної організації Єдиного Центру з запитанням щодо позиції Єдиного Центру стосовно нової влади. Відповідаючи на це питання, керівник секретаріату обласної організації Партії Ярослав Андрієнко зазначив: «Єдиний Центр від початку свого існування заявляв про те, що є партією чіткої президентської вертикалі в державному управлінні, тому і сьогодні позиція партії не змінилася».

Політик зауважив, що про свою позицію до тієї чи іншої дії влади Єдиний Центр заявляє  постійно. Це і заява заступника Голови Єдиного Центру, народного депутата Віктора Тополова щодо створення газотранспортного консорціуму, заступника Голови Єдиного Центру, народного депутата Лесі Оробець щодо ЗНО, члена Президії Єдиного Центру, народного депутата Василя Петьовки щодо зростання цін на пальне та щодо необхідності реформування житлово-комунальної галузі тощо.

«Єдиний Центр є тією прагматичною силою, яка не йде наперекір своїм поглядам, політичним уподобанням задля якихось посад в уряді, Єдиний Центр має свою чітку позицію, залишаючись однією з державницьких партій. Тому всі дії влади, які будуть спрямовані на розвиток України, кожного регіону будуть підтримані нашою політичною силою», - наголосив Ярослав Андрієнко.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"