Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Чернігівський Єдиний Центр вітає громаду із першими кроками щодо офіційного створення ландшафтного парку «Ялівщина»
2014-06-18 11:50:00

Чернігівський Єдиний Центр вітає громаду із першими кроками щодо офіційного створення ландшафтного парку «Ялівщина»

Чернігівські єдиноцентристи вже закликали владу до збереження ландшафтного парку в урочищі «Ялівщина». І от нарешті на черговій сесії обласної ради депутати затвердили рішення «Про створення комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» та про призначення на посаду керівника комунального закладу.

У Єдиному Центрі сподіваються, що з прийняття цього документу нарешті припинить багаторічні торги навколо цього природного лісокомплексу. Це дозволить офіційно створити природоохоронний рекреаційний об'єкт регіонального значення, забезпечить умови для організованого відпочинку населення, збереже природні об'єкти у хорошому стані.

 

Закликаємо Чернігівську міську раду до надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для функціонування регіонального ландшафтного парку «Ялівщина». Сподіваємося що цей процес відбудеться без гучних скандалів і затягування часу.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"