Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Чернігівські єдиноцентристи закликають владу боротися з зростанням цін на продовольчі товари
2015-04-10 12:27:00

Чернігівські єдиноцентристи закликають владу боротися з зростанням цін на продовольчі товари

За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в березні 2015 р. Черігівської в області становив 113,9% і є дещо вищим ніж загальний по Україні (110,8%). На споживчому ринку області в березні подорожчали всі групи товарів і найбільше – продукти харчування. На це звертають увагу у Чернігівській обласній організації Єдиного Центру.

 

Цукор зріс у ціні майже в 1,6 раза, на 31,1–42,0% подорожчали макаронні вироби, рис, олія та продукти переробки зернових; на 25,5–29,3% – маргарин, фрукти, риба та продукти з риби; на 7,3–8,4% – сало, м’ясо та м’ясопродукти; на 3,4–5,6% – молоко, масло, сири та кисломолочна продукція.

 

Єдиноцентристи закликають владу боротися з зростанням цін на продовольчі товари, здійснювати кроки щодо зниження цін,  посилити контроль за цінами з метою уникнення спекуляцій.

 

«Основним завданням у цьому напрямку має бути недопущення необґрунтованого чи спекулятивного зростання цін на продукти харчування, адже від цього в першу чергу постраждають найменш заможні верстви населення, які і до подорожчання ледве зводили кінці з кінцями», - вважають обласні партійці.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"