Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Чернігівський Єдиний Центр закликає владу до підвищення якості послуг пасажирських перевезень
2015-04-28 14:42:00

Чернігівський Єдиний Центр закликає владу до підвищення якості послуг пасажирських перевезень

Невідповідність вартості проїзду та якості пасажирських перевезень справедливо обурює мешканців Чернігова. Про це заявили у Чернігівській обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленнями ЗМІ перевізники безпідставно підняли плату за проїзд на деяких маршрутах. Вони посилаються на ухвалу, яка ще не набула чинності, оскільки знаходиться на розгляді апеляційного суду. Крім цього мешканці постійно скаржаться на низьку якість транспортних послуг, занедбані і брудні автобуси.

 
«Чернігову потрібна комплексна реформа пасажирських транспортних перевезень. Ситуація, коли по місту наввипередки з комунальним транспортом і конкуруючи між собою, швидко їздять набиті людьми маршрутки має залишитись у минулому. Вона не відповідає жодним нормам безпеки пасажирських перевезень і може зашкодити життю і здоров’ю громадян», - наголошують обласні партійці.

 
На думку партійців влада повинна переглянути маршрути комунального транспорту і максимально знизити їх дублювання з маршрутками. По основних транспортних магістралях міста повинна ходити достатня кількість великого міського пасажирського транспорту, а малі маршрутки, у своїй більшості, повинні працювати там де комунальному транспорту їздити не рентабельно.

 «Це дозволить збільшити надходження до комунальних транспортних підприємств, підвищить безпеку перевезень пасажирів, а якщо буде використовуватись велика кількість електротранспорту - знизить загальну собівартість перевезень», - переконані чернігівські єдиноцентристи.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"