Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Політикум

2009-01-15 15:58:00

“Підсумки чотирирічної влади Помаранчевих”

Під такою назвою у м.Носівка відбувся круглий стіл за участю преставників демократичних сил району, організований керівником Козелецького окружного Секретаріату Єдиного Центру Анатолієм Фищуком.

 Активну участь у обговоренні теми круглого столу взяли Ольга Гузь (секретар районної організації НРУ), Віктор  Скорик (заступник голови районної організації партії НРУ), Василь Калинка  (НРУ), Федір Картун (УРП “Собор”). Володимир Пивовар (ВО “Свобода”), Валерій Малашенко (партія Патріотичних сил України), Анатолій Дяченко (голова районної організації НУ-НС), Руслан Ляшенко (Єдиний Центр).
Перед присутніми виступив керівник Секретаріату Чернігівської обласної організації Єдиного Центру Ярослав Андрієнко, який був запрошений на круглий стіл, він зазначив, що “Помаранчева революція - це перший випадком мобілізації виборців на основі негативу не до радянської епохи й “комуністичного минулого”, а на ґрунті негативу до “епохи 90-х”, негативу до пострадянського часу.  Це була активізація свідомості величезної кількості людей, поштовх до пошуку мрій про нову Україну.  Проте, з самого початку було зрозуміло, що Революція, яка має двох лідерів (Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко), які в свою чергу відображають погляди і інтереси двох потоків свідомості суспільства, ні до чого хорошого не приведе.  І як наслідок, практично жодна з програмних засад революції не була виконана.
На сьогодні, як це не прикро говорити,  в жодній політичній партії немає національносвідомого ідеологічного ядра, немає Програми національного розвитку. Це те, до чого ми прийшли і над чим нам потрібно працювати.”
У свою чергу керівник Носівського окружного Секретаріату Єдиного Центру Анатолій Фищук наголосив: “Сьогодні питання стоїть, як ніколи, принципово: або Україна стане насправді демократичною , правовою і соціальною державою з розвиненим громадським суспільством і ринковою економікою, або перетвориться на постачальника дешевої робочої сили для інших держав, при цьому втрачаючи  свій природній та інтелектуальний потенціал.
Ми всі бачимо, як Україна гине через політичні чвари, які підігріваються із зовні. Люди не відчувають себе вільно з правом та свободою, особливо в нашому районі.
До влади начебто прийшла демократична сила, БЮТ... Проте, село, медицина, культура, комунальне господарство  - у стані занепаду.
Далеко не останнім суб’єктом політичного процесу залишаються обласні адміністрації, районні адміністрації та райради. Не виняток  Носівська міська рада. Дорога місцева земля та можливості її отримання на пільгових умовах, лобіювання власних бізнес-інтересів і т.п.– це той магніт, який притягував і притягуватиме депутатів  ”.
“Так триватиме доти, поки ми не дамо чесні відповіді на три питання:
Чому так сталося? Що робити? Хто в Україні господар?” - сказав Ярослав Андрієнко.
 Учасники конференції дійшли до спільної думки,  що для того, щоб вивести країну з політичної кризи,  яка є наслідком непорозумінь, в першу чергу, між тими, хто стояв у витоків Помаранчевої революції, прагнучи втілити споконвічне прагнення українського народу про створення нової об”єднаної, дійсно, не від кого незалежної Української держави, усім політичним силам потрібно об”єднатися в єдиний політичний процес, забувши про амбіції і образи.   Вони переконані, що нашій державі потрібна сильна Президентська влада.
У нас є ще час для того, щоб зробити роботу над помилками, перегрупувати сили і отримати повну та остаточну перемогу у близькому майбутньому, щоб  наша  держава  не зникла  з лиця землі, по причині невиконання своєї історичної місії,  щоб нова Українська держава змогла гарантує своїм громадянам добробут, безпеку, права і свободи та можливість самореалізації.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"