Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Персональні дані

Віктор Мозговий

Член Президії Чернігівської обласної організації Єдиного Центру, голова Чернігівської міської організації Єдиного Центру.

Біографія

Мозговий Віктор Іванович народився в місті Чернігові 13 вересня 1965 року у сім’ї службовців, громадянин України. Проживаэ в Україні постійно з дня народження.
Член партії Єдиний Центр.
У 1980 році закінчив восьмирічну школу № 15, а у 1982р.- середню школу № 11. У 1982 році вступив до Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т.Г. Шевченка на історичний факультет, який закінчив у 1989 році за спеціальністю „вчитель історії та права”.
З 1983 по 1985 рр. проходив службу у лавах Радянської Армії.
З 1989 по 1994 рр. працював вчителем історії, географії, згодом практичним психологом у Чернігівській середній школі № 32.
У 1992 році закінчив факультет практичної психології Харківського державного університету ім. Г.М. Горького.
З 1994 по 2001 рік працював викладачем Чернігівського державного інституту економіки та управління на кафедрах менеджменту та гуманітарних дисциплін.
З 2001 до 2006 рр. працював старшим викладачем Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права Міжнародного науково-технічного університету та за сумісництвом з 1996 по 2005 рр. - медичним психологом у Чернігівському Центрі медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”.
З 2006 по даний час працюэ директором з загальних питань ВАТ „Чернігівське Хімволокно”, відповідає за організацію роботи соціальної інфраструктури підприємства, а також організації благодійної діяльності у місті та області. Є віце - президентом благодійного фонду „Рідний Дім”, а також радником мера з благодійних питань.
Кандидат психологічних наук. Має понад 20 друкованих наукових праць, у тому числі за кордоном, які були презентовані на V –му (Дублін), VI – му (Рим) та VII –му (Лондон) Європейських конгресах психологів.
Обирався депутатом Чернігівської міської ради з 2002 по 2006 рр.
Одружений.. Має двох дітей.

Діалогивсі