Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр вимагає від кандидатів в Президенти не слів і обіцянок, а конкретних справ
2009-12-03 15:07:00

Єдиний Центр вимагає від кандидатів в Президенти не слів і обіцянок, а конкретних справ

Хоча їх партія не буде брати участь у президентських перегонах та висувати свого кандидата, але, як підкреслив керівник обласної організації Єдиного Центру Володимир Приходько, партія має власне бачення, як повинна розвиватися Україна у пост виборчий період, а у місцевих виборах, які призначені на 30 травня, буде брати активну участь. Сам Володимир Валентинович підкреслив, що у першому турі він буде голосувати за діючого Президента.

Прес-конференція голови Чернігівської обласної організації Єдиного Центру Володимира Приходько була присвячена єдиному питанню "Чи щирі кандидати в Президенти у своїх обіцянках скасувати систему закритих списків на місцевих виборах?"

Він підкреслив, що Єдиний Центр ініціює публічне звернення до основних кандидатів на посаду Президента України та лідерів основних парламентських політичних сил - В.Януковича, Ю.Тимошенко, В.Ющенка та В.Литвина - з вимогою невідкладно внести зміни у виборче законодавство щодо запровадження відкритих виборчих списків.

Єдиний Центр ще у березні 2009 року вніс до Парламенту Виборчий кодекс, який передбачав запровадження відкритих списків та упорядкування всього виборчого процесу в Україні - президентських, парламентських та місцевих виборів.

"Ми переконані, що запровадження відкритих списків є необхідним кроком для оздоровлення, підвищення ефективності та відповідальності як місцевої, так і державної влади, а також в інтересах наших місцевих громад, нашого регіону та сприятиме їх стабільному розвитку", - наголосив Володимир Приходько.

На думку Володимира Валентиновича та його однопартійців, такі зміни дозволять зменшити рівень політичної корупції, зробити партії та депутатів більш відповідальними перед виборцями  та перед політичними вождями. Це також сприятиме оновленню та підвищенню професіоналізму місцевих представницьких органів, змусить політичні партії серйозніше поставитися до розвитку своїх регіональних структур, а не замикатися лише на роботі у центрі.

Близько року в Парламенті чекають розгляду кілька законопроектів, що передбачають запровадження відкритих списків. Однак до сьогодні Верховна Рада продовжує ігнорувати потребу суспільства змінити виборче законодавство.

Цього тижня група депутатів Єдиного Центру зареєструвала у Верховній Раді новий законопроект щодо запровадження відкритих партійних списків на місцевих виборах. Ми наполягаємо, щоб Парламент невідкладно його розглянув.

Кандидати на посаду Президента країни повинні виконати свої обіцянки щодо зміни виборчої системи ще до виборів.

Наприкінці прес-конференції Володимир Приходько відповів на чисельні питання журналістів стосовно сучасної ситуації на Чернігівщині. Він розвіяв міфи про його відставку з посади заступника голови облдержадміністрації і повідомив, що до 8 січня він у відпустці, яку не використовував декілька років.
 

 

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"