Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Андрієнко: У мене є два запитання до Прем’єрки
2009-12-14 13:45:00

Андрієнко: У мене є два запитання до Прем’єрки

На фоні великої критики на адресу прем’єрки Ю.Тимошенко, мені б не хотілося задавати їй питання, які б повпливали і на так невисокий її рейтинг, коли б не одне «але».

Учора в Ніжині, біля однієї з агітаційних палаток, було дуже шумно: агітатори роздавали якісь дивні анкети, в які потрібно було вносити побажання прем’єрці Тимошенко як   Президенту України, мовляв, «пишіть будь-що – Вона все виконає».

І мені так стало чомусь не по собі, адже розумів, що це черговий обман, і я вирішив звернутися до тих, хто з вірою, що це дійсно буде так і їх почують, заповнювали ці аркуші паперу: «Не вірте новій зухвалій, цинічній брехні!» Проте мене ніхто не почув – люди вже «заковтували» свіжу «цукерку»…

І тоді мені захотілося задати прем’єрці два запитання (чи то так просто поділитися спостереженнями), про які вона знає, але сьогодні, переймаючись одним – бути на верхівці влади, зі слів самої Ю.Тимошенко «в цій країні».

Два роки тому вона обіцяла, що з 2010 року в Україні буде контрактна армія. Що ж в дійсності:  на справді урізавши  фінансування армії, як стверджують фахівці, політика прем’єрки в даному напрямку привела  до того, що Україна взагалі може втратити власну армію. Це схоже на 1917 рік, коли Вінниченко і Грушевський взагалі розпустили тримільйонне військо і втратили Україну.

Договір з Росією, який уклала прем’єрка,  про купівлю за завищеною ціною непотрібної кількості газу, де Росія вимагає повністю платити за невибраний газ, а Україна не має права перепродати його іншим державам, заганяє нашу державу в економічну кабалу. Зараз ніби  все добре, як каже Ю.Тимошенко, боргів немає. Однак виникає питання: чим будемо платити після виборів? Газовою трубою – останньою кровоносною судиною нашої економіки, яка дуже швидко може стати не нашою?!

Ці два питання не останні, але, як на мене, основні в ряді заздалегідь продуманих планів Москви, кумів Медведєва та Медведчука…
 

 

Керівник секретаріату Чернігівської обласної організації Єдиного Центру Ярослав Андрієнко

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"