Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Ігор Кріль прогнозує цікаві вибори
2009-12-22 10:32:00

Ігор Кріль прогнозує цікаві вибори

«У нас в Чернігівській парторганізації все нормально, - запевнив журналістів народний депутат, голова партії «Єдиний Центр» Ігор Кріль під час прес-конференції в Чернігові і підкреслив, - ми завжди намагалися підбирати людей, які мають чітку позицію!».

До речі, Ігор Кріль в якості голови партії відвідав Чернігів уперше. Головною метою свого візиту політик назвав «спілкування з партійцями і визначення позиції Єдиного Центру, зважаючи на всі регіональні особливості».

Здебільшого керівник Єдиного Центру говорив про політичну ситуацію, яка склалася напередодні виборів Президента (і це незважаючи на те, що свого кандидата в Президенти Єдиний Це6нтр не має, натомість партія активно готується до місцевих та парламентський виборів).

За словами Ігоря Кріля, трохи більше ніж за місяць до дня голосування склалися об’єктивні передумови до того, що Юлія Тимошенко може не вийти у другий тур. «Справді, за останні два місяці у президентських перегонах відбулися суттєві зміни, які в штабі Тимошенко і в неї самої викликали нервозність. І хоча рейтинги «прем’єр-кандидата» поки що на другій позиції після Віктора Януковича,  різниця щонайменше у десять відсотків є доконаним фактом. І ознак того, що цей розрив скоротиться, немає».

Втім, на думку Ігоря Кріля, найцікавішим є «фактор Віктора Ющенка». Політик, спираючись на аналіз соціологічних досліджень і внутрішньопартійних опитувань громадської думки, повідомив колегам, що зараз «чинний глава держави хоча й повільно, але невпинно набирає популярності». Особливо чітко ця тенденція простежується на Заході та в Центрі.
Разом з Ігорем Крілем у прес-конференції взяв участь голова Чернігівської обласної організації Єдиного Центру Володимир Приходько.

Перед зустріччю з пресою згадані політики провели зустріч з активістами обласної  та районних партійних організацій регіону.

 

 

Олександр Михайленко, г-та "Чернігівщина", №51 (222)

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"