Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

«Чудо творить Миколай»
2009-12-25 12:06:00

«Чудо творить Миколай»

До дня Святого Миколая Єдиний Центр провів благодійну акцію «Чудо творить Миколай». 18 та 19 грудня члени Єдиного Центру відвідали близько 80 дитячих будинків та спеціалізованих інтернатів, які знаходяться у різних містах та селах України та потребують реальної допомоги та щирої підтримки.

У рамках цієї акції 18 грудня члени Чернігівської обласної організації Єдиного Центру відвідали  Ніжинський обласний притулок, де тимчасово перебувають діти, позбавлені сімейного виховання чи опинилися в складних житлово-побутових умовах, та Центр соціально-психологічної реабілітації дітей,  що знаходиться в с.Хмільниця Чернігівського району. 

Казковими виставами, піснями та танцями зустрічали дорогих гостей вихованці цих закладів. У свою чергу представники Єдиного Центру  завітали до дітей не з порожніми руками. Так, Ніжинський притулок для дітей одержав у подарунок  від голови Чернігівської обласної організації Єдиного Центру Володимира Приходька новенький телевізор, а діти цього закладу -  подарункові набори-миколайчики.  Центру соціально-психологічної реабілітації дітей представники Єдиного Центру подарували телевізор, DVD-плеєр, теплий одяг і, звичайно ж, солодощі та фрукти. Діти щиро раділи подарункам, адже вони не залишилися обділеним увагою дорослих.

Як зазначив голова Чернігівської обласної організації Єдиного Центру  Володимир Приходько, «кожного року, напередодні Дня святого Миколая,  серця дітей завмирають в очікуванні цього теплого родинного свята. І саме в цей день ми бачимо сум в очах знедолених дітей, яким не вистачає батьківської опіки і які хочуть отримати любов та ласку, відчути себе потрібними суспільству. Тому в наших силах зробити все, щоб святий Миколай прийшов до кожної дитини і подарував казкові хвилини радості».

 

Тетяна Гнатенко, г-та "Чернігівщина", №52 (223) від 24 грудня 2009 р.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"