Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Завдяки Єдиному Центру св.Миколай завітав і до Ніжинського обласного  притулку для дітей
2009-12-25 12:27:00

Завдяки Єдиному Центру св.Миколай завітав і до Ніжинського обласного притулку для дітей

З давніх-давен на теренах України існує традиція святкування Дня Святого Миколая – покровителя знедолених, людей, що знаходяться далеко від дому, не мають власної оселі, та дітей. Згідно з цією традицією, батьки висловлюють усю свою любов та піклування, залишаючи в цей день біля дитячих ліжок різноманітні подарунки від імені Святого Миколая.

 І саме в цей день ми бачимо сум в очах тих дітей, яким не вистачає батьківської опіки і які хочуть отримати любов та ласку, відчути себе потрібними суспільству.

У переддень  свята  до Ніжинського обласного притулку, де тимчасово перебувають діти від 3 до 18 років, позбавлені сімейного виховання, опинилися в складних житлово-побутових умовах, завітали представники Чернігівської обласної організації Єдиного Центру: Володимир Приходько, Ярослав Андрієнко та Олексій Дирда.

Вони поділилися своєю любов’ю до дітей, добром, щедрістю душ, допомогли відчути дітям радість свята, аби цього казкового дня св. Миколай завітав і до них. Гості завітали  не з порожніми руками: голова Чернігівської обласної організації Єдиного Центру Володимир Приходько подарував для  притулку телевізор та вручив кожній дитині подарункові набори.

Ми, працівники та вихованці Ніжинського обласного притулку для дітей, вдячні Єдиному Центру за те, що Святий Миколай завітав до нас на свято.
 

 

М.І.Демиденко - директор Ніжинського обласного притулку для дітей

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"