Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Андрієнко: Виходить так в астрології: хто платить, у того гарний гороскоп
2009-12-30 10:06:00

Андрієнко: Виходить так в астрології: хто платить, у того гарний гороскоп

Читаючи деякі газети області, думаєш іноді, чи не занесло тебе в 80-ті роки. Уже і століття інше, і влада інша, а виходить - ні. Бо, читаючи статтю одного районного редактора-астролога, не лише думаєш, а й бачиш, що – ні.

Ця  газета – листок БЮТу вже іноді переходить до холерного маразму, печатаючи -  чи-то з недоброго розуму, чи-то від страху - такі палігоричні писульки. 

Здавалось би, проста річ, писати те, що замовляють, писати з "почуттям власти", але доброю справою це не назвеш, оскільки добрі справи роблять добрі люди. Саме про них має писати районна газета.

Тому, читаючи гороскоп редактора-астролога, думаєш про правильність слів колишнього Президента  України:«Курс прежний – ход задний». І не хотілося б, та, на жаль, так воно і є, коли люди з "прищавою" совістю нав’язливо формують думку людей. Бо вже з редакторського прогнозу  - Ю.Тимошенко – Президент України, а Ющенко просто так програє, а Януковичу В.Ф. зірки зовсім нічого не віщують.

Отже, виходить так в астрології: хто платить, у того гарний гороскоп.

Але одну правду хочу відмітити, яку написав редактор-лакей: "Тигр позбавить нас  від трьох нещасть: крадіїв, вогню і хитрунів", - у ці слова я щиро вірю.
 

 

Керівник Чернігівського обласного секретаріату Єдиного Центру Ярослав Андрієнко

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"