Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр  відкриває списки для кожного бажаючого стати депутатом.
2010-08-31 11:58:00

Єдиний Центр відкриває списки для кожного бажаючого стати депутатом.

Єдиний Центр відкриває свої списки для кожного, хто хоче стати депутатом.

Про це під час прес-конференції у Незалежному громадському прес-центрі „Чернігівський вибір” заявив голова Чернігівської обласної організації ЄЦ Володимир Приходько.

Він розповів про новий проект «Відкриті списки Єдиного Центру». Його заступник Віктор Мозговий розповів про вимоги до майбутніх депутатів місцевих рад та про відбір кандидатів.

Так Володимир Приходько пояснив, що Єдиний Центр розпочав проект „Відкриті списки” для того, щоб дати можливість активним громадянам, які мають авторитет у громаді, стати депутатами місцевих рад. „Нове виборче законодавство ускладнює офіційне висування, - зазначив Володимир Валентинович. – Єдиний Центр зацікавлений в тому, щоб депутатські мандати отримали достойні представники місцевих громад - саме ті люди, які є лідерами у своїх селах та містах”.

Пан Приходько також пояснив, що треба зробити для того, щоб взяти участь у місцевих виборах за списками та мажоритарними округами від Єдиного Центру.

Першим етапом є подання заявки до Чернігівської обласної організації Єдиного Центру. У заявці потрібно вказати прізвище та ім’я кандидата, рік народження, місце проживання, займану посаду (професійну або громадську), партійність, пропозицію щодо рівня місцевої ради, до якої висувається кандидат. Свого представника до відкритих списків Єдиного Центру може висунути група з 20 виборців, громадська організація або первинний осередок Єдиного Центру.

Як зазначив Володимир Валентинович, другим етапом є відкрите голосування за кандидатів в мережі Інтернет та у вуличних пунктах, які будуть розташовані як в Чернігові, так і в усіх районних центрах, а також селах Чернігівської області. У такий спосіб сама громада вирішить, хто саме братиме участь у виборах до органів місцевого самоврядування різних рівнів 31 жовтня 2010 року.

«Єдиний Центр зробить все можливе для того, щоб всі процедури висування кандидатів, формування списків голосування та підведення підсумків були максимально відкритими», - пообіцяв В. Приходько. Щодо термінів, то за словами Володимира Приходька, процедура відбору кандидатів та голосування за них громадою проходить в Чернігівській області з 28 серпня по 7 вересня.

Віктор Мозговий розповів про вимоги до кандидатів. Всі бажаючи стати депутатами мають бути професіоналами, мати бездоганну репутацію, готовність працювати на користь громади. Після перемоги на виборах Єдиний Центр чекає від своїх представників в місцевих радах активної роботи з виборцями, виконання виборчої програми партії та дотримання етичних принципів.

Учасники прес-конференції наголосили на тому, що Єдиний Центр готовий публічно запропонувати свою підтримку у висуванні в мажоритарних округах, а також на посади міських, селищних та сільських голів та у виборчих списках партії всім переможцям попереднього голосування.

Оксана КЛИМЕНКО, за матеріалами Чернігівської загальнополітичної г-ти «Високий Вал», http://val.ua

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"