Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2010-09-10 18:16:00

Відкриті списки - запорука формування якісної країни!

Для Єдиного Центру внутрішньопартійна демократія – не іграшки і не піар-кроки, бо стиль роботи партії визначає майбутній стиль її роботи у владі. Саме тому підбиття підсумків проекту «Відкриті списки Єдиного Центру» мають надзвичайно важливе значення.

На тлі реалій сьогодення право виборця узурповано політичними партіями. Партійні вожді на власний розсуд формують списки кандидатів і нав`язують їх виборцям. Як наслідок – безвідповідальний та неконтрольований процес управління на всіх гілках влади. І тільки втілення в реальність дієвого механізму Відкритих Списків замість недосконалої системи виборів здатне поступово подолати політичну кризу в країні, підвищити ефективність влади, збільшити рівень відповідальності політиків перед суспільством.

7 вересня на всій території України прозоро і демократично відбувся День голосування. Саме в цей день пересічні громадяни мали змогу  віддати свій голос за того чи іншого кандидата.

Задача по проведенню публічної дискусії  - якого ж депутата хоче бачити місцева громада – вирішена. Адже сама передвиборча кампанія обіцяє бути не настільки тривалою, щоб повністю ознайомитися з кандидатами та зробити виважені рішення. І тільки попередні вибори  дали нагоду і час на пошуки абсолютної істини у вирішенні цього питання.

Підводячи підсумки проекту «Відкриті списки Єдиного Центру», голова Чернігівської обласної організації Єдиного Центру В. Приходько зазначив, що ідею проведення даного проекту жителі Придесення сприйняли досить  активно. Про це свідчать постійний потік громадян уздовж вуличних пунктів голосування та охоче прийняття пропозицій взяти участь  у процесі попередніх виборів.

Окрім того, що ми мали змогу дізнатись суспільну  думку щодо запропонованих кандидатів на той чи інший рівень, проект «Відкриті Списки» мали ще й кумулятивний ефект.  Адже залучення у передвиборчі списки авторитетних особистостей додавало рейтинг до власного рейтингу партії. В результаті чого інформаційний простір, в якому перебуває Єдиний Центр, значно поширився та відкрився для багатьох з нового боку. І це обов`язково повинно спрацювати. І хоча залежність тут нелінійна, і кінцевий результат – наскільки об`єктивно ми розбираємося в людях – покажуть лише місцеві вибори.

Слід також зазначити, що на деяких пунктах вуличного голосування організатори стикнулися з протистоянням у вигляді ряду вагомих політичних сил. Останні проявили своє непорозуміння та  агресію по відношенню до єдиноцентристів  у ході реалізації проекту «Відкриті списки». Дані факти явного занепокоєння політичних партій можуть свідчити лише про одне –  Єдиний Центр має значний та могутній потенціал по здійсненню своїх програмних завдань. І для цього у партії є а абсолютно всі важелі та інструменти для їх реалізації. Саме розуміння того, що Єдиний Центр іде на вибори ПЕРЕМАГАТИ, маючи для цього абсолютно всі засоби, яскраво виражене  побоювання з-поміж інших політичних сил виявилось абсолютно логічним.

За підсумками голосування місцеві осередки  партії  на всій території України будуть приймати рішення про формування виборчих списків. Саме ретельний підхід до його формування стане і запорукою того, що авторитетні, професіональні, дієві, амбіціозні та харизматичні представники громад і складуть  основу у побудові ЯКІСНОЇ України.

 

Прес-служба Чернігівської обласної організації Єдиного Центру

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"