Шановні військовослужбовці!  Дорогі земляки!

Шановні військовослужбовці! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2010-10-31 11:39:00

В Чернігові виявлений механізм фальсифікації виборів?

У Чернігові 30 жовтня, увечері члени кількох дільничних виборчих комісій заявили про те, що їм у спішному порядку на підпис підсунули порожні ПІСУМКОВІ протоколи засідання виборчих комісій.

Вони їх підписали, а тільки потім схаменулися, ЩО саме зробили. Зокрема, це відбулося на виборчій дільниці № 25 (міський округ №11), яка розміщується за адресою: вул Доценка, 29 в приміщенні школи-гімназії №31.

Цей факт було озвучено на зісіданні міської виборчої комісії близко 21 години. Міська комісія зробила перерву, щоб знайти голову дільничної виборчої комісії ( представниця Партії регіонів), але та зникла з Чернігова і відключила мобільний телефон.

На члена вказаної дільничної комісії (представниця Фронту змін), яка приїхала у міську виборчу комісію особисто, почав чинитися тиск по телефону. Їй погрожували.

Члени інших дільничних виборчих комісій склали письмові заяви за аналогічними фактами.

У той же час до 23:20 кандидату в депутати міської ради Дмитру Зініну на руки не було видано рішення про зняття його з виборів, яке оголосили близько 20:00. Нагадаємо, на прес-конференції 29 жовтня в приміщенні обкому КПУ Зінін попереджав, про його можливе зняття саме перед вибрами, щоб не мав часу на оскарження рішення комісії.

В разі одержання рішення Зініну практично не вистачить часу оскаржити рішення в суді і міської комісії аби та виконала рішення суду до 24:00.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"